Zakłady bukmacherskie jak grać? Porady dla początkującego

0
817
bukmacherka, zakłady sportowe, mecz, analiza
fot. pixabay.com

Jak zarabiać na bukmacherce?

Zakłady sportowe to dla wielu ludzi bardzo fajna forma rozrywki i zabawy. Może być również źródłem wielki emocji i adrenaliny, bo często wiąże się ze zwycięstwem lub przegraną ulubionej drużyny. Wiele osób taktuje to niemal jak grę w lotto i obstawia bardzo małe kwoty, które zazwyczaj przegrywa. Dzieje się tak z wielu powodów. Taka postawa oczywiście jest dobra. Jednak na pewno słyszeliśmy o osobach, które nie robią nic, tylko skupiają się na obstawianiu i z tego żyją?

Jeżeli jesteś początkującym graczem, to z pewnością uda Ci się wynieść z tego artykułu kilka pomocnych wskazówek.

Istnieje kilka głównych zasad, którymi należy kierować się podczas obstawiania zdarzeń sportowych. Należy pamiętać, że zakłady powinniśmy zawierać u sprawdzonych i polskich bukmacherów.

Jak obstawiać mecze? Po pierwsze analiza

bukmacherka, zakłady sportowe, mecz, analiza
fot. pixabay.com

Nie ma złotej reguły na sukces, przy każdym obstawianiu. Nawet najlepsze drużyny miewają słabszy okres. Analiza poprzednich meczy, predyspozycji zawodników, oraz przeciwnika, pomożemy nam zbliżyć się do zwycięstwa. Dobrym rozwiązaniem jest również zapowiedzi przedmeczowych.

Wpływ na wydarzenia podczas danego spotkania może mieć wiele czynników. Być może na treningu doszło do jakichś sprzeczek, trener jest bardzo bliski zwolnienia, lub kluczowy zawodnik ma kontuzje? To wszystko może mieć istotny wpływ na przebieg wydarzenia.

Ważne jest również zapoznanie się ze wszelkimi dostępnymi statystykami, nie warto bowiem opierać się tylko na zdaniu innych. Wiadomości możemy czerpać z forów bukmacherskich, stron drużyn czy innych źródeł, których nie brakuje.

Jak zarabiać na bukmacherce – obstawaj mniejszą liczbę zdarzeń

Popularna taśma rzadko kiedy przynosi wymierne korzyści. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przy obstawianiu wielu drużyn na jednym kuponie, nawet jeden z faworytów, będzie w złej dyspozycji, co może skończyć się przegraną. Zakład złożony z 10 czy więcej spotkań, ma bardzo małą szanse powodzenia.

Jest to oczywiście bardzo kuszące, gdy widzimy potencjalną wygraną, która wynosić może kilka, lub kilkanaście tysięcy złotych. Lecz zazwyczaj takie obstawianie kończy się utratą gotówki i nic poza tym.

Warto więc ograniczyć ilość wydarzeń na kuponie i wybrać np. 3-4, które według nas mają największą szanse powodzenia. Lepiej jest zarobić cokolwiek niż stracić pieniądze.

Jak obstawiać mecze – zrezygnuj ze swojego ulubieńca

W przypadku stawiania na swój lubiony klub czy zawodnika, zwykle nie jesteśmy obiektywni. Kierowaniem się sercem nie jest w przypadku zakładów dobrą sprawą.

Dochodzi do sytuacji, gdzie nie oceniamy możliwości i danej sytuacji realnie i mimo wszystko wierzymy w korzystny dla nas przebieg spotkania.

Jak zarabiać na bukmacherce – cierpliwość kluczem

Bardzo ważną kwestią w przypadku zakładów sportowych jest cierpliwość. Zazwyczaj od razu chcielibyśmy wygrać dużą sumę pieniędzy bez wcześniejszej, dokładnej analizy i bez żadnego doświadczenia. Niestety ta gra nie polega na tym. Należy powoli i konsekwentnie rozwijać swoje umiejętności i uczyć się na błędach. Najlepiej jak najniższym kosztem.

Jak obstawiać mecze? Skup się na wydarzeniach, na których się znasz
bukmacherka, zakłady sportowe, mecz, analiza
fot. pixabay.com

Zarówno bardzo niskie ligi, jak mało popularne zdarzenia charakteryzują się bardzo małą przewidywalnością. Bywa, że faworyt takiego spotkania dostaje niesamowite lanie. Jednak jeżeli jesteś na bieżąco, a 3 liga kobiet ligi amerykańskiej jest Twoim konikiem to warto, abyś zaczął od obstawiania takich meczy. Oczywiście, jest to tylko daleko wychodzący poza realia przykład, jednak pokazuje on, że najlepiej stawiać na wydarzenia, o których mamy jak najwięcej wiedzy. Jesteśmy wtedy w stanie wziąć pod uwagę więcej czynników. Warto również być pewnym siebie i cierpliwym. To droga do sukcesu w tej branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here