Stemple do paznokci — jakie motywy są modne w tym sezonie?

0
261
Stemple do paznokci

Paznokcie stanowią ozdobę naszych dłoni, dlatego też wiele pań pragnie, aby ich własne były zawsze modne i zadbane. Jedną z najpopularniejszych metod ozdabiania paznokci jest ich malowanie. Istnieje wiele sposobów na malowanie paznokci, a najmodniejsze trendy ciągle się zmieniają. Poza nałożeniem samego koloru, warto również zastosować odpowiednie zdobienia. Jakie motywy wykonywane stemplami do paznokci dostępnymi, chociażby na stronie Cuccio są modne w tym sezonie? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Stemple do paznokci – na jakie wzory warto obecnie postawić?

W sprzedaży dostępne są różne wzory stempli na paznokcie, co zdecydowanie ułatwia możliwość dopasowania ich do naszego stylu oraz panujących obecnie trendów. Wzory, które są obecnie modne, to geometryczne kształty, motywy zwierzęce, kwiatowe, abstrakcyjne, jak i inspiracje czerpane prosto z natury.

Geometryczne kształty

Proste linie oraz kształty, takie jak koła, kwadraty czy trójkąty, mogą być idealnym motywem dla stworzenia oryginalnie wyglądającego manicure. Możemy je zestawić z różnymi kolorami albo zestawić z innymi stemplami, takimi jak paski czy kropki.

Motywy związane ze zwierzętami

Motywy zwierzęce, takie jak pióra pawie, skóra pantery, tygrysa, czy żyrafy, oraz motywy innych zwierząt egzotycznych, mogą stanowić doskonały wybór dla nieco odważniejszych pań.

Motywy kwiatowe

Kwiaty stanowią motyw, który pozostaje zawsze w modzie. Mogą być one wykonane z zastosowaniem różnorodnych technik, takich jak stemplowanie czy malowanie pędzelkiem. Kwiaty można też połączyć z innymi motywami, takimi jak gałęzie czy listki. Sprawdzą się nałożone zarówno na jasne, pastelowe lakiery, jak i te ciemne, a nawet czarne, dodając im oryginalności i eleganckiego wyglądu.

Motywy abstrakcyjne

Motywy abstrakcyjne, do których zaliczają się plamy czy falujące linie, mogą być bardzo dobrym wyborem dla wszystkich tych pań, które pragną stworzyć oryginalny i niepowtarzalny wzór na własnych paznokciach. Można je zestawić z różnymi barwami albo połączyć z innymi motywami, takimi jak paski czy kropki.

Inspiracje czerpane z natury

Przyroda stanowi niekończącą się inspirację, jeżeli chodzi o wzory na paznokciach. Motywy ptaków, kamieni, gałęzi czy liści mogą być idealnym pomysłem na paznokcie dobierane do panującej pory roku. Znajdziemy stemple do paznokci na wiosnę, lato, jesień czy zimę. Wybór jest naprawdę ogromny. Od stonowanych płatków śniegu, aż po zabawne bałwanki czy mikołaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here