Pozbądź się niedoskonałości jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

0
654
Laser frakcyjny

Sposób na trwałe pozbycie się blizn, przebarwień i rozstępów? Zdrowa, odmłodzona, promienna cera bez wysiłku? Brzmi jak magia, ale laser frakcyjny co2 to nie żadne czary, a bezpieczny, potwierdzony naukowo sposób na pozbycie się niechcianych niedoskonałości naszej skóry i zadbanie o stan jej zdrowia. Jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej zaawansowanych technicznie metod stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej. Zabiegi laserem co2 mają szerokie zastosowanie, mogą zostać wykonane na twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, plecach i dłoniach, w których to miejscach tak często znajdują się niepożądane przez nas mankamenty skóry, takie jak n.p. blizny potrądzikowe, rozstępy, zwiotczenie, zmarszczki czy przebarwienia. Trudne bądź niemożliwe do usunięcia domowymi sposobami, znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kiedy do gry wkracza laser frakcyjny co2.

Jego działanie polega na rozbiciu wiązki promienia laserowego na mniejsze i wykorzystaniu ich energii do kontrolowanego uszkodzenia wybranych partii skóry. Dzięki precyzyjnemu działaniu zabiegi laserem frakcyjnym co2 nie pozostawiają po sobie widocznej rany. Tak potraktowana skóra rozpoczyna naturalny proces gojenia i zastępuje uszkodzone komórki nową, zdrową tkanką bez żadnych niedoskonałości! Proces rekonwalescencji można dodatkowo usprawnić łącząc laser frakcyjny co2 z osoczem bogatopłytkowym. Takie wzbogacenie zabiegu nie jest oferowane przez każdy gabinet mający w swoim asortymencie tę usługę, dlatego w przypadku chęci przyspieszenia procesu gojenia należy zwrócić na to uwagę przy wyborze gabinetu i kierować się do miejsc, które taką możliwość zapewniają (takich jak wrosinski.pl, na której to stronie można przeczytać więcej o tym, dlaczego warto zdecydować się na ten krok)

Laser frakcyjny co2 jest jedną z niewielu metod zapewniających tak szybki rezultat — efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Jego popularność jest w pełni uzasadniona przez uniwersalność tej metody — stanowi rozwiązanie dla szerokiej gamy problemów: od wiotkiej powierzchni skóry dłoni, poprzez głębokie blizny potrądzikowe, aż po cellulit i rozstępy. Daje znakomite rezultaty przy tak zwanym resurfacingu (laserowym odmładzaniu skóry).

Niewątpliwą zaletą jest również niewielka bolesność zabiegu oraz fakt, iż jest on w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Nie niesie on za sobą konieczności długiego czasu rekonwalescencji pacjenta, a jedynym śladem pozostałym po zabiegu mogą okazać się zaczerwienione obszary skóry oraz, w przypadku poważniejszych schorzeń, drobne strupki. Brak potrzeby dłuższej rekonwalescencji oraz nieinwazyjność zapewnia laserowi frakcyjnemu co2 przewagę nad zabiegami chirurgicznymi, dającymi podobne efekty.

Oczywiście dla pełnego bezpieczeństwa powinien on być wykonywany przez specjalistów i osoby odpowiednio w tym celu przeszkolone. Wykwalifikowany personel to podstawa przy wyborze gabinetu. Na stronie wrosinski.pl zapoznać się można z ofertą zabiegów wykonywanych przez specjalistów w swojej dziedzinie: lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów, dermatologów i przeczytać o ich kompetencjach. Przed każdym zabiegiem wykonywany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, motywowany najwyższą troską o bezpieczeństwo i rezultaty. Przy zabiegach ingerujących w wygląd i zdrowie naszej cery najważniejsza powinna być jakość wykonywanych usług, dbałość o zaspokojenie indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz jego komfort.

Słowem — zabiegi laserem frakcyjnym co2 są najlepszą metodą na pozbycie się mankamentów skóry pod względem najwyższej skuteczności metody przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta. Czas pożegnać niedoskonałości i na powrót cieszyć się zdrową, promienną skórą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here